درباره ما

شرکت هیواد گستر سلامت آسیا

مشخصات عمومی شرکت

شرکت هیواد گستر سلامت آسیا به عنوان یکی از تخصصی‌ترین گروه‌های بازرگانی در زمینه تامین محصولات و کالا به صورت عمومی و به صورت تخصصی تامین‌کننده قطعات الکترونیکی، کامپیوتری و تجهیزات سخت‌افزاری، افتخار دارد که خود را به عنوان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین منابع بازرگانی تامین کالا، معرفی نماید.

مجموعه هیواد گستر سلامت آسیا با استفاده از کادری مجرب و متخصص در امر بازرگانی بین‌المللی (سورس‌یابی، خرید، حمل، ترخیص و …) و همچنین تامین تجهیزات، طراحی، اجرای شبکه‌های کامپیوتری و خدمات فنی مهندسی با هدف همکاری در زمینه بازرگانی با شرکت‌های فنی و مهندسی، واحدهای صنعتی و کارخانجات تاسیس گردیده و در حال فعالیت می‌باشد. مفتخریم که مجموعه خدمات خود را با عبور از موانع موجود بر سر تامین تجهیزات در حوزه بین‌الملل به صورت جزئی و عمده در اختیار مشتریان و سازمان‌های محترم قرار می‌دهیم. زیرا، باور داریم لازمه نیل به اهداف شرکت، ارائه خدمات با کیفیت، ارائه مشاوره‌های فنی مناسب، خدمات پس از فروش و معرفی و فروش جدیدترین محصولات روز دنیا می‌باشد.

قطعات الکتریکی و الکترونیکی

تامین انواع قطعات فعال و غیرفعال الکترونیکی قطعات الکتریکی و الکترومکانیکی مختلف از تامین‌کنندگان و سازندگان معتبر مانند:

ANALOG DEVICES, MICROCHIP, TEXAS INSTRUMENT, ST, NXP FAIRCHILD, FUJITSU, AMPHENOL …

ابزار دقیق

تامین تجهیزات ابزار دقیق و اندازه‌گیری مانند انواع نمایشگر محلی، گیج، ترانسمیتر آنالیزر سوئیچ و سنسور، کنترل ولو و شیرآلات صنعتی از برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی از قبیل

OMRON, WIKA, FISHER, ABB KOBOLD, ENDRESS+HAUSER ROSEMOUNT, SAMSON, YOKOGAWA …

تجهیزات مخابراتی و رادیویی

تجهیزات مخابراتی، رادیویی، کانکتورهای مخابراتی، تجهیزات ارتباطی بیسیم، ارتباطات رادیویی آنتن‌های تخصصی ارتباطات و قطعات مخابراتی خاص از کمپانی‌های معتبری همچون

HITTITE, MOTOROLA, HUAWEI, NEC, ALCON, HD COMMUNICATIONS HUBER+SUHNER …

اتوماسیون صنعتی

انواع کنترلرها و تجهیزات اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ PLC HMI، کارت‌های I/O از کمپانی‌های

ALLEN-BRADLEY, YOKOGAWA, ALSTOM, GE FANUC, SIEMENS, LG …